Dla niedowidzących Rozmiar tekstu: AAA
Prezes Zarządu
Pan Paweł Stępkowski został powołany na funkcję Prezesa Zarządu ORLEN Centrum Serwisowe Sp. z o.o. w dniu 2 lipca 2019 roku. Wcześniej od 23 czerwca 2018 r. pełnił funkcje Członka Zarządu ds. operacyjnych.
Z tytułem magistra ukończył Uniwersytet Wrocławski na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii, a następnie poszerzył Swoją wiedzę z zakresu zarządzania w Apsley Business School of London i w Wyższej Szkole Menedżerskiej w Warszawie, zdobywając tytuł executive master of business administration, co w dalszym etapie przełożyło się na doświadczenie poparte umiejętnością planowania oraz zarządzania podległym zespołem ludzi.
Pan Paweł jest osobą dynamicznie rozwijającą się i ukierunkowaną na sukces zawodowy. To ekspert w zakresie wdrażania nowoczesnych i innowacyjnych rozwiązań. Ma jasno określone cele zawodowe, które konsekwentnie realizuje. Cechuje go samodzielność oraz skuteczność w działaniu, a jego mocną stroną jest strategiczne myślenie.
W ciągu ostatnich kilku lat – pełniąc funkcję Członka Zarządu, jak i zasiadając w Radach Nadzorczych, Prezes Paweł Stępkowski swoim bogatym doświadczeniem zawodowym wsparł wiele Spółek, m.in.: AMW INVEST Sp. z o.o., Radę Społeczną SP ZOZ Szpital Specjalistyczny Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Głuchołazach im. św. Jana Pawła II, GRUPĘ AZOTY Koltar Sp. z o.o., Starostwo Powiatowe w Nysie, a także wiele innych.
 
 

Marki Grupy ORLEN